bitvazaurozay

Я сказав що помруть і в один день 3 людини померло

Скандальний настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло (Лебідь) розповів в інтерв’ю, як через його прокляття померло четверо представників Національного Києво-Печерського заповідника. У 2000-х роках дирекція не звільняла приміщення одного з корпусів святині на користь УПЦ МП. За словами владики, “змилися” музейники з Нижньої території лаври тільки після чотирьох смертей.

“Підробка антикваріату в 58–му корпусі… Я не знаю, що вони підробляли… Мизнайшли “літейку”, заготовок дуже багато знайшли…“, – розповідає ієрарх РПЦ в Україні.

“Коли працював там Березкін (завідувач сектором побудови експозиції Національного Києво–Печерського заповідника у 2000-х – ред.), були такі дужевідкриті дебати. Я сказав, що помруть, якщо не підуть. І в один день 3 людинипомерло“, – тішиться митрополит.

За його словами, представники заповідника написали скаргу на нього Блаженнішому митрополиту Володимиру.

“Я прийшов. Бачу, що у Блаженнішого митрополита Володимира йдуть іскри зочей. І він каже: “Ви що собі дозволяєте? Ось ви прокляли музейників і в нихпомерло 3 людини“. Я повертаюся і кажу: “До вечора помрете усі. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа”. Ну, правда, ще одна людина померла… Вони швиденько змилися. Я говорю Блаженнішому: “А що я не так зробив? Нехай переносять всі свої майстерні на верхню територію. Тут був храм і цей храм хочу зробити“, – закінчив свою розповідь настоятель лаври. 

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.