bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Житомирська облрада надала дозвіл на розробку проекту землеустрою монастирю МПЧи надавати дозвіл на розробку проекту землеустрою монастирю УПЦ (МП) в селищі Чоповичі Малинського району, вирішували на сесії Житомирської обласної ради 25 травня. Під час обговорення дехто із депутатів закликав не підтримувати проект рішення, оскільки мова йде про Московський Патріархат. Інші ж, навпаки – вважали, що відмова обласної ради призведе до конфлікту у громаді, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Zhitomir.info.

В проекті рішення сесії йшлося про надання дозволу Ставропігійному жіночому монастирю на честь Афонської ікони Божої Матері УПЦ (МП) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 23,9 га.

Після емоційної дискусії депутати почали голосувати, але для прийняття рішення про надання дозволу не вистачило голосів – «за» голосує 31 депутат.

Після невдалого голосування голова обласної ради оголосив перерву. Після повернення до присутніх звернувся член фракції «Опозиційного блоку» Володимир Нагорняк, який запропонував повернутись до розгляду питання Чоповицького монастиря. Депутати підтримали таку пропозицію – і знову взялись за обговорення.

Після другої хвилі аргументів і контраргументів голова обласної ради Володимир Ширма поставив на голосування пропозицію депутата Тараса Собка, який запропонував взагалі зняти це питання з розгляду. Втім, депутати не підтримали її.

Далі голова облради повторно виніс на голосування питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою монастирю УПЦ (МП) в селищі Чоповичі. З другої спроби депутати все-таки підтримали це рішення – «за» 33 народні обранці.

У коментарі журналістам після закінчення сесії голова облради Володимир Ширма назвав повторне голосування за питанням монастиря у Чоповичах «негарним» і припустив, що під час перерви хтось із депутатів змінив свою думку щодо цього питання.

«Моя особиста думка – насправді це негарно, але регламент абсолютно це дозволяє це робити. І я думаю, що в ході перерви, хтось із депутатів поміняв свою думку, але я не можу сказати хто це. Це питання, звичайно, воно політичне. Ми сьогодні слухали одну сторону, слухали другу сторону, слухали тих людей, котрі бували в АТО, бачили відношення однієї церкви, бачили відношення другої церкви. Але це воля депутатів і я не можу впливати на думку кожного депутата», – сказав Ширма.
Tags: 5-та колона, МПвУ, и смех и грех, скандалы
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments