bitvazaurozay

Священик назвав імена кандидатів за яких не можуть голосувати католики

Греко-католицький священик і відомий публіцист Орест Вільчинський вважає, що віряни-католики не мають морального права голосувати на президентських виборах за Петра Порошенка та Андрія Садового.

Причиною тому є несумісні з християнством ідеологічні переконання обох політиків.

Про це священик написав на своїй сторінці Facebook: “Для католиків Порошенко і Садовий як пропагандисти ЛГБТ вже
відпадають як кандидати, за яких можна голосувати. Чекаємо інших…”

Петру Порошенку неодноразово дорікали за те, що він, будучи на посту Президента, став одним із головних лобістів руху ЛГБТ.

Днями у прихильності до ЛГБТ зізналися Андрій Садовий та його дружина.

Відзначимо, що напередодні Нового року греко-католицький єпископат заявив, що закликатиме своїх вірян бути уважними до ідеологічних переконань кандидатів на президентське крісло.

Також нещодавно українські католицькі ЗМІ поширили переклад “Доктринальної ноти Конгрегації віровчення про деякі питання участі католиків у політичному житті”.

Цей документ наголошує на тому, що християни в оцінці політичних сил повинні завжди пам’ятати про власні моральні принципи.

Можна прогнозувати, що неодноразово задекларована прихильність Петра Порошенка до цінностей ЛГБТ завадить йому отримати голоси частини релігійно налаштованих українців.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.