bitvazaurozay

Ще 12 парафій УПЦ (МП) перейшли до ПЦУ

В останні дні близько дванадцяти парафій УПЦ (МП) в різних частинах України- на Хмельниччині, Вінниччині, Черкащині, Рівненщині, Волині - перейшли до об’єднаної Православної Церкви України, повідомляє Сerkva.info.

На Хмельниччині п’ять парафій вийшли зі скаладу Московського Патріархату. Це парафії у с. Теліжинці (парафія на честь Покрови Пресвятої Богородиці), у с. Закружці (парафія на честь Успіння Пресвятої Богородиці), у с. Пильки (парафія на честь св. вмч. Димитрія Солунського, у с. Сухуженці (парафія на честь св. Архистратига Божого Михаїла, у с. Чижівка (парафія на честь св. ап. і єв. Іоанна Богослова).

Дві релігійні громади у Козятинському районі на Вінниччині - Свято-Михайлівського храму с. Перемога та Різдва Пресвятої Богородиці с. Пузирки - приєдналися до Православної Церкви України.

Ще три парафії на Черкащині приєдналися до об’єднаної Православної Церкви України. У Маньківському районі православні громади сіл Мала Маньківка, Харківка та Тимошівка провели парафіяльні збори, на яких прийняли рішення про свій вихід із юрисдикції Московського Патріархату та приєднання до ПЦУ. Разом із громадами перейшов і настоятель цих трьох парафій протоієрей Миколай Варивода.

Громада Хрестовоздвиженського храму села Деражне Костопільського району на Рівненщині також оголосила про перехід із Української Православної Церкви (Московського Патріархату) до об’єднаної Української Православної Церкви. Це сталося 7 січня після святкової літургії.

Крім того, настоятель та прихожани Свято-Різдво-Богородичного храму села Мерви Горохівського району Волинської області вірішили приєднатися до Православної Церкви України. Отець Павло Кліцук прокоментував "Району.Горохів" рішення громади: «Думка про перехід у нас з'явилася давно, але ми чекали Томосу від Вселенського Патріарха. Коли 5 січня Томос було підписано, а 6 січня вручено мирополиту Епіфанію, ми після Різдвяної служби зібралися на збори і одноголосно громада проголосувала за перехід до Православної Церкви України. У нас є протокол зборів, усе задокументовано. Я уже написав відповідний лист митрополиту Волинському і Луцькому Михаїлу».

В УПЦ (МП) отця Павла уже встигли заборонити у служінні. Єпископ УПЦ (МП) Нафанаїл по телефону повідомив священику, що він не може звершувати служб і причащатися. Згодом на сайті єпархії з'явився відповідний указ. Сам отець Павло Кліцук вважає, що після його переходу в ПЦУ рішення архієреїв УПЦ (МП) щодо нього не мають жодної канонічної сили.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.