bitvazaurozay

“Посміхніться, зараз вилетить Антихрист”. Юзери кепкують із заяв Патріарха Кирила про гаджети

Патріарх РПЦ Кирило заявив про те, що сучасні електронні гаджети приховують в собі небезпеку, а Інтернетом може скористатися Антихрист.

Такі думки він висловив у день Різдва 7 січня в інтерв’ю російському пропагандистському каналу “Россия 1”.

“Кожного разу, коли ви користуєтеся гаджетом, хочете ви цього чи не хочете, включаєте ви геолокацію або не включаєте, хтось може точно знати, де ви перебуваєте, точно знати, чим ви цікавитеся, точно знати, чого ви побоюєтеся. Тому всесвітня мережа гаджетів дає можливість здійснювати вселенський контроль над людським родом”, – застеріг очільник РПЦ.

“Ви уявляєте, яка буде влада сконцентрована в руках тих, хто буде володіти знаннями про те, що відбувається в світі, про серйозні розмови людей… про плани в області економіки і політики. Антихрист – це та особистість, яка буде на чолі всесвітньої павутини, яка контролює весь людський рід,” – додав Кирило.

Таким чином, підсумував Московський Патріарх, з точки зору контролю над людською особистістю гаджети – це “небезпечна справа”.

Ці заяви Кирила потішили користувачів соцмереж, які висміяли їх на своїх сторінках.


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.