bitvazaurozay

Пройшли акції проти РПЦ в Україні, капелани ПЦУ закликають не піддаватися на провокації

У ПЦУ закликають не піддаватися на провокації на релігійному ґрунті, які можуть відбуватися для створення медійної картинки для кремлівських ЗМІ.

“Організатори провокацій закликають застосувати силу до вірян та кліриків РПЦ в Україні. Провокації мають відбуватися на камери для створення медійної картинки “гонінь” та “релігійної війни” в Україні, про які постійно говорять у кремлівських ЗМІ”, – йдеться у повідомленні капеланів ПЦУ у Facebook.

Водночас кореспонденти Радіо Свобода з різних міст України поінформували про акції, які, на щастя, пройшли доволі мирно, передає Християнський портал КІРІОС.

Так, 6 січня у Сумах відбулася акція біля Спасо-Преображенського Кафедрального собору РПЦ в Україні, в якій взяло участь близько двох десятків активістів. Учасники тримали прапори України та плакат з написом “Переходь в Православну Церкву України!” та хештегом “Геть загарбників у рясах”. В цей час у соборі відбувалось служіння.

Аналогічні акції пройшли у Львові біля будівлі Кафедрального Свято-Георгіївського собору та в Одесі біля церкви при Свято-Іллінському чоловічому монастирі.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.