bitvazaurozay

Category:

ОДРАЗУ ТРИ ПРИХОДИ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ЗАЯВИЛИ ПРО ПЕРЕХІД ДО ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ

На Черкащині в селах Мала Маньківка, Харківка і Тимошівка одразу три приходи Московського патріархату перейшли до ПЦУ.

Тамтешні громади ще після об’єднавчого собору всередині грудня проголосували за такий перехід. Але офіційно рішення оголосили на Різдво, коли країна отримала Томос.

Зробили віряни з Черкащини це слідом за чотирма десятками інших приходів України. Найактивніше в Православну церкву України нині переходять на Вінничині, Львівщині і Буковині.

Вселенський патріарх вручив писаний на пергаменті Томос про незалежну помісну церкву Митрополиту всієї України Епіфанію. Зима минула, заявив Варфоломій, і додав, що розпочинається нова сторінка в українській історії. Президент Порошенко порівняв отримання Томосу з проголошенням незалежності України. 

На Черкащині в усіх трьох приходах, що нині змінили юрисдикцію, служить один батюшка.  Каже, рішення вірян підтримує повністю, попри те, що інші священники з єпархії  засуджують його, іноді – агресивно.

«Я розумію, що поки не всі сприймають це рішення, не всі готові сприйняти, але все ж я хотів би закликати, щоб вони не боялися нав’язаних їм ззовні страхів, хотів би закликати, щоб вони довіряли своїм парафіянам», - каже Отець Микола Варивода. 

https://tsn.ua/ukrayina/odrazu-tri-prihodi-moskovskogo-patriarhatu-zayavili-pro-perehid-do-pravoslavnoyi-cerkvi-ukrayini-1276563.html?fbclid=IwAR1qVx6OU_PxAclNuvURFYsqAskdZ64ncV6gTSXAdhvjWogcxfrItrzx-UQ

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.