bitvazaurozay

Category:

НА ДОНЕЧЧИНІ ЧОЛОВІК ВИКРАВ МОЩІ ГЕОРГІЯ ПОБІДОНОСЦЯ ЧЕРЕЗ «ЧУДОДІЙНУ СИЛУ»

 

У місті Добропілля Донецької області раніше судимий місцевий мешканець 32 грудня викрав з церкви УПЦ МП скриньку з мощами Георгія Побідоносця . Тепер вони будуть речовим доказом у кримінальній справі.

Як повідомляє Громадське з посиланням на прес-службу поліції Донеччини, упродовж декількох годин після звернення настоятеля храму правоохоронці встановили особу підозрюваного.

«Ним виявився 28-річний мешканець Добропілля, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Правопорушник пояснив, що чув про те, що ця реліквія має чудодійну силу, саме тому викрав її та приніс додому», — йдеться у повідомленні.

Проти чоловіка порушили справу за статтею 297 (Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого) Кримінального кодексу. Мощі поліція вилучила як речовий доказ.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.