bitvazaurozay

Categories:

ВАРФОЛОМІЙ РОЗПОЧАВ СВЯТКОВУ СЛУЖБУ ЗІ СЛІВ ПРО АВТОКЕФАЛІЮ ДЛЯ УКРАЇНИ

Патріарх Варфоломій розпочав виступ на святковій новорічній церемонії розрізання пирога зі слів про Україну.

"Господь благословив рік, що минає. Ми славимо його за всі блага, які він нам дав, і особливо за велику і історичну подію - автокефалію церкви України, справа, яка завершиться і буде благословенна наступної неділі в присутності нового предстоятеля цієї сестринської церкви і в присутності президента країни пана Порошенка. Тут вони отримають томос автокефалії", - сказав Варфоломій, передають "РИА Новости".

Патріарх зазначив, що цьому рішенню було багато сильної протидії, але позиція Константинополя не зміниться. Також Варфоломій сподівається, що сестринські церкви, які чинять спротив рішенням Вселенського патріархату, "думатимуть більш логічно і справедливо, з більшою повагою та вдячністю до церкви нашого Вселенського патріархату".

Також Варфоломій зазначив, що видача томосу стане фінальною стадією отримання автокефалії. Передача відбудеться 6 січня у Києві.

https://tsn.ua/ukrayina/velika-istorichna-podiya-varfolomiy-rozpochav-svyatkovu-sluzhbu-zi-sliv-pro-avtokefaliyu-dlya-ukrayini-1274202.html?fbclid=IwAR0KB3FvnlDCzrLVA9JAmdDbsz-ZEhLAck0uj7D0dvMVanPegDFgEfXhPyg

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.