bitvazaurozay

Categories:

УКРАЇНА ПОСТАВИЛА ІЗРАЇЛЮ РАДАРИ "КОЛЬЧУГА-М" ДЛЯ ПЕРЕХОПЛЕННЯ СИРІЙСЬКИХ РАКЕТ

Про це повідомляє сайт defence-blog.com з посиланням на публікацію сервісу ImportGenius, який відстежує міжнародні доставки бізнес-доставки товарів, проте офіційного підтвердження цієї інформації наразі немає, пише УНІАН.

Згідно з повідомленням, за допомогою українського радару ВПС Ізраїлю поставлять під контроль переміщення іранських балістичних ракет в Сирії, а також зможуть відстежити переміщення мобільних комплексів сирійських ППО С-300 "Фаворит", які зараз представляють найбільшу небезпеку для ізраїльських ВПС.

Варто зазначити, що українська станція радіотехнічної розвідки "Кольчуга-М" значно перевершує навіть американські системи "AWACS", оскільки дальність виявлення повітряних цілей у неї становить 800 кілометрів, в той час, як "AWACS" обмежується дальністю спостереження в 600 кілометрів.

Жодних офіційних коментарів з боку Ізраїлю поки що не надходило, проте у березні 2018 року дійсно повідомлялося про те, що між Ізраїлем і Україною був укладений контракт на купівлю станції "Кольчуга".  https://tsn.ua/ukrayina/ukrayina-postavila-izrayilyu-radari-kolchuga-m-dlya-perehoplennya-siriyskih-raket-1273794.html?fbclid=IwAR29juiqtxzhSgSahkfVwl2vho_Sa6xKezN0QjD06KFQtTVzeavvguXAqns

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.