bitvazaurozay

Category:

НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ВІРЯНИ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО ПОЛІЦІЇ ЧЕРЕЗ ПОГРОЗИ З БОКУ УПЦ МП

Віряни Православної церкви України у селі Доброгорща на Хмельниччині звернулася до поліції через погрози з боку представників Української православної церкви Московського патріархату.

Про це повідомив митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній в ефірі Еспресо.TV.

"Насамперед громада там активна. Вони звернулися до правоохоронних органів і до управління у справах релігій. Всім відомо вже про ці погрози", - сказав він.

За словами митрополита Антонія, про погрози з боку МП знають також журналісти і вони обіцяли бути у неділю на богослужінні.

"Я зателефонував священику і громаді і заспокоїв їх", - сказав він.

Нагадаємо, митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній повідомив, що у селі Доброгорща Хмельницької області керівництво УПЦ Московського патріархату погрожує місцевим вірянам через перехід до Православної церкви України. За його словами, місцевий керівник УПЦ МП телефонними дзвінками грубо шантажує релігійну громаду, яка перейшла до Помісної Церкви. Він пообіцяв, що наступної неділі з "групою підтримки" приїде служити Службу Божу.

Парафія Московського патріархату у селі Доброгорща на Хмельниччині вирішила приєднатися до Православної церкви України у вівторок, 25 грудня.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.