bitvazaurozay

Кримські церкви УПЦ МП зберігали зброю для військових РФ ще до вторгнення

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що бачив, як під час російського вторгнення в Криму у церквах УПЦ МП (скоро – “РПЦ в Україні”) зберігалася зброя.

Про це він розповів в інтерв’ю телеканалу “Прямий”, передає ТСН.ua.

“Я би, можливо, так ще гаряче не говорив би, якщо би я в Криму не бачив, як в церквах УПЦ Московського Патріархату в перші дні російського вторгнення зберігалася зброя, туди приходили люди, яких перекидали з Краснодарського краю. Вони там переодягалися в форми і там вони отримували зброю.

“Це говорить про те, що до того моменту Церква Православна, яка знаходилася на території України, отримувала прямі вказівки з Москви”, – наголосив голова Меджлісу.

Він додав, що “будь-яка церква, будь-який релігійний центр, будь-яке віросповідання, на які, безумовно, мають право будь-які громадяни України, в тому числі мусульмани, іудеї, католики й інші, – не мають виконувати вказівки з іншої держави”

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.