bitvazaurozay

УПЦ МП вилучать з держреєстру якщо вона не змінить назву

Церкву Московського Патріархату вилучать з державного реєстру, якщо вона не змінить назву у своїх документах.

Таку думку висловив директор департаменту у справах релігій Міністерства культури України Андрій Юраш в інтерв’ю “Главкому”.

Зокрема, він зауважив, що у випадку, якщо за чотири місяці УПЦ МП формально не буде перейменовано, порядок дій щодо цієї релігійної організації визначатимуть чиновники декількох міністерств.

“На тому етапі буде потрібно залучати Міністерство юстиції, яке провадить державний реєстр. Можливо, якщо релігійна організація не виконуватиме чинний закон, а абсолютна більшість таких релігійних організацій є у державному реєстрі, то вона буде вилучена з державного реєстру, втратить право юридичної особи. Це буде до тих пір, доки вони не приведуть у відповідність свої статутні документи”, – зауважив чиновник.

Водночас він додав, що в Україні релігійні організації може діяти і без реєстрації. За його словами, відповідна норма є в українському законодавстві з часів незалежності і, крім того, це є нормальною європейською практикою.

Проте, за словами Юраша, існування без реєстреці все ж матиме свої наслідки у сфері господарської діяльності.

“…Духовна, канонічна, літургійна та інші практики залишаться незмінними. Звичайно, релігійній організації, яка немає організації, буде тяжко здійснювати будь-які господарські дії. Наприклад, оплачувати комунальні послуги, укладати договори наймання на роботу. Але це також можна зробити опосередковано через якісь пов’язані структури, через приватних осіб”, – додав очільник профільного департаменту Мінкульту.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.