bitvazaurozay

УПЦ МП ПОЗИВАТИМЕТЬСЯ ДО КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ ЧЕРЕЗ ЗАКОН ПРО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ

Українська православна церква Московського патріархату збирається звернутися до Конституційного суду через закон, яким передбачається перейменування УПЦ МП на Російську православну церкву в Україні.

Про це заявив голова юридичного відділу УПЦ МП протоієрей Олександр Бахов, повідомляє інформаційно-просвітницький відділ церкви.

"Оскільки має місце порушення Конституційних норм і принципів, ми ініціюємо звернення до Конституційного суду", - наголосив він.

За словами Бахова, УПЦ МП надсилала звернення до президента України Петра Порошенка застосувати право вето.

"Але, як ми бачимо, він таким правом не скористався", - додав протоієрей.

Окремо Бахов наголосив, що ухвалений закон про перейменування "порушує право на свободу віросповідання та дискримінує за релігійною ознакою мільйони віруючих громадян України, котрі належать до Української Православної Церкви".

"Окрім цього, він не відповідає Конституції України та порушує міжнародні зобов’язання, які на себе взяла наша держава, що відображені у таких основних документах, як Загальна декларація прав людини, Міжнародний пакт про громадянські і політичні права, Декларація про ліквідацію всіх форм нетерпимості та дискримінації на основі релігії чи переконань, Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод", - резюмував він.

Новостворена церква канонічно визнана Вселенським патріархатом та отримала назву "Православна церква України", а її предстоятель носитиме титул "митрополит Київський". Тепер новообраний митрополит Київський поїде до Стамбула 6 січня для отримання Томосу з рук Вселенського патріарха. 

https://tsn.ua/ukrayina/upc-mp-pozivatimetsya-do-konstituciynogo-sudu-cherez-zakon-pro-pereymenuvannya-1271133.html?fbclid=IwAR1PuUsL1Tgnc-mgHXR0Sm7F8lRduasu58uHix_HSzRjH-mUSTTVRot1O4o

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.