bitvazaurozay

Category:

МИТРОПОЛИТ СИМЕОН СПРОГНОЗУВАВ МАСОВЕ ПРИЄДНАННЯ СВЯЩЕНИКІВ ДО ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ

Митрополит  Вінницький і Барський Симеон (Шостацький), який серед засновників Православної Церкви України, озвучив умови для приєднання до неї великої кількості інших священиків УПЦ МП. Він також висловив упевненість, що в майбутньому перехід парафій з УПЦ МП в помісну Церкву стане незворотним.

За словами владики Симеона, можлива різна швидкість процесу переходу священиків з УПЦ МП в ПЦУ в різних областях. Це залежить, за його словами, від низки умов і ставлення населення до української та російської Церков. Про це повідомляє "Україна Нова".

Митрополит назвав три головні умови масового переходу священиків з УПЦ МП в помісну Церкву

На його думку, якби на Об'єднавчому Соборі були присутні більше число архиєреїв УПЦ МП, то вже зараз багато священиків у Вінницькій взяли б з нього приклад.

«Далі формуванню їх позиції сприятимуть декілька речей. Першою і головною умовою є Томос, очікуваний 6 січня. Другою умовою — закон про перейменування УПЦ МП (вже прийнятий 19 грудня) і про реєстрацію статутів, щоб у кожної громади було право самостійно вирішувати, з ким залишитися — з російською Церквою чи  українською. І третя умова — визнання ПЦУ іншими Церквами. Нашими священиками прямо сказано: ось коли ПЦУ буде визнана іншими Церквами, ми, може, теж в неї віллємося. Так чи інакше, потрібно бути готовими до процесу тривалого. Це як народження дитини: вже з'явився на світло, але ще довго потребує материнської допомоги », — сказав він.


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.