bitvazaurozay

Список громад які перейшли до Православної Церкви України

1. Митрополит Олександр (Драбинко) разом із кліриками собору, та митрополит Симеон (Шостацький) з декількома кліриками собору прийшли на Об'єднавчий собор і після обрання предстоятеля ПЦУ заявили про перехід в нову церкву.

2. Парафія св. першомученика архідиякона Стефана селища Минай приєдналася до Закарпатської єпархії Православної церкви України. 21 грудня 2018 року настоятель парафії, протоієрей Степан Біляк звернувся до єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія з письмовим проханням про включення його до кліру Закарпатської єпархії Православної церкви України.

3. парафія храму свв. первов. апп. Петра і Павла у м. Жовква на чолі з настоятелем о. архимандритом Маркіяном (Каюмовим). перейшла із УПЦ МП до ПЦУ.

4. На Чернівеччині у грудні мешканці села Шишківці, Кіцманського району разом зі священиком сьогодні на зборах вирішили перейти з Московського патріархату до ПЦУ

5. На Тернопільщині у грудні 2018 у селі Трибухівці Бучацького району відбулося засідання громади УПЦ МП. На ньому присутні одноголосно проголосували за перехід до новоствореної Православної Церкви України

6. На Винничинині Парафія храму святої великомучениці Параскеви с. Тютьки Вінницького району свій вибір зробила ще напередодні Об’єднавчого Собору. Разом із настоятелем отцем Іваном Просяновським релігійна громада вирішила перейти в лоно ПЦУ

7. У с. Рівець, де о. Іван Просяновський є настоятелем парафіяни заявили, що будуть раді разом із ним надалі молитися в ПЦУ.

8. У Вінницькому районі до ПЦУ приєдналася парафія с. Коло-Михайлівки, де править благочинний Вінницького району архімандрит Дорофей (Маркевич). Отець Дорофей разом із митрополитом Симеоном був учасником Об’єднавчого Собору у м. Києві.

9. Парафія УПЦ МП кафедрального Спасо-Преображенського собору у Вінниці на чолі із митрополитом Симеоном прейшла в лоно ПЦУ.

10. Віницька обл. с. Гущинці, громада церкви Успіння Пресвятої Богородиці разом з священиком

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.