bitvazaurozay

Митрополит УПЦ МП Олександр Драбинко зі своєю парафією перейшов до Православної Церкви України

Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський УПЦ МП Олександр (Драбинко) вирішив перейти до Єдиної Помісної церкви України.

Про це він оголосив під час служби пам’яті святителя і чудотворця Миколая у Спасо-Преображенському соборі, інформує ТСН.

“Наша парафія збереглася в єдності і йде прямим поступом до єдності церковної нашої святої Української Православної Автокефальної Апостольської Київської Церкви”, – сказав митрополит.

Як видно на відео, присутні у соборі віряни підтримали його, зустрівши слова настоятеля оплесками.

“Сьогодні я вперше під час літургії поминав Вселенського патріарха та Блаженнішого митрополита Київського Епіфанія. Та, на жаль, частина прихожан та священнослужителів не прийняли мого долучення до ПЦУ, відтак покинули храм. Але я сподіваюся, що вони повернуться. Наші двері відкриті”, – додав Драбинко в коментарі “Громадському”.

Нагадаємо, 15 грудня у Києві відбувся Об’єднавчий собор, на якому представники трьох православних церков України ухвалили рішення про утворення Помісної церкви. Предстоятелем Помісної церкви став митрополит Епіфаній.

Після цього УПЦ Московського Патріархату терміново скликала синод, на якому було ухвалено позбавити посад митрополита Вінницького і Барського Симеона та митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра, а також заборонити їм проводити службу. Натомість Парафіяльна рада 18 грудня постановила, що Драбинко має право служити у храмі та залишитися його настоятелем.

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.