bitvazaurozay

Порошенко та митрополит Епіфаній 6 січня полетять у Стамбул за Томосом

Президент Петро Порошенко поїде до Вселенського Патріарха разом із Блаженнішим митрополитом Епіфанієм для отримання Томосу про автокефалію Православної Церкви України.

Про це він сказав під час зустрічі з молоддю у Маріїнському палаці у Києві.

15 грудня, коли відбувся Об’єднавчий собор церков, Порошенко назвав датою другої незалежності України, духовної. За його словами, “Україна відроджується через такі позиції”.

“На Святвечір, 6 січня, разом із Предстоятелем Української Церкви владикою Епіфанієм я буду в Константинополі, у Стамбулі. І сподіваюся, що з Божої допомоги ми отримаємо Томос для Української церкви – і це буде велике свято”, – заявив президент.

Він упевнений, що “це буде свято для всіх українців”.

“Так здійснюється мрія нашого народу про те, щоб мати свою єдину Церкву. Ми вірили – і по вірі нам воздалося. Тож давайте вірити в нашу силу, в нашу єдність, в милость господа”, – сказав Порошенко.

“І у мене уклінне прохання: давайте вірити в Миколая – і він буде здійснювати дива” – додав він у День святого Миколая.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.