bitvazaurozay

Митрополит Симеон попросив вибачення за те що 20 років зомбував людей в УПЦ МП

Митрополит Вінницький і Барський Симеон, який залишив УПЦ МП та перейшов в Православну Церкву України, заявив про те, що Московський Патріархат поливає його брудом. Про це він сказав у інтервю Thebabel.

“Щодо інших: я отримав дуже хороші привітання від інших владик. Наприклад: “Іудо, тебе чекає гілляка”, – сказав він.

За його словами, настільки багато зла, жовчі і ненависті він не бачив ніколи з боку архієреїв, священиків і віруючих Московського Патріархату. Він сказав, що в Московському Патріархаті “любов’ю не пахне, а де немає любові – там немає Бога”.

Крім того, він заявив, що в УПЦ МП його поливають брудом. А ті, хто належав до Київського Патріархату або до Української Автокефальної Православної церкви, підтримали його та сказали, що моляться за нього

“Навіть Епіфаній мені подзвонив і сказав: “Сьогодні ми всі служили і молилися за вас. Як ви там?” Це для мене значний момент в житті. Я відкрив очі і побачив, хто був біля мене, яке значення я мав для них всі ці роки”, – сказав він.

На першій службі після собору митрополит заявив, що йде з УПЦ МП. За його словами, майже усі віруючі та священники, які були на службі, підтримали його та почали аплодувати.

“Я у наших людей уже просив вибачення за те, що двадцять років займався зомбуванням: говорив про УПЦ КП, що її парафіяни – “розкольники”, “не хрещені, що не вінчані”. Людям важко. Ми ж їм говорили одне. А тепер їм треба сприйняти все зовсім по-іншому. Тим більше московська церква продовжує лякати своїх прихожан: “Тільки ви спасетесь, а вони підуть в пекло”, “Російське православ’я – саме рятівне”, “Порятунок тільки у нас”. Це сектантський підхід”, – сказав він.

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.