bitvazaurozay

Categories:

ВІЙНИ ЦЕРКОВ У ВІННИЦІ НЕ БУДЕ БО МП НЕ МАЄ ПРАВА НА КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР

Я війни церков не хочу! І її у Вінниці не буде! Це наш храм і ми незалежна помісна церква України! Ми орендуємо цей храм у держави, як Національну пам’ятку і підписали охоронну грамоту на всі Мури…

А як МП призначили когось на моє місце , то хай служить там, де його підтримують! Але двері наші відкриті для всіх вірян, як сказав Владика Єпіфаній! – сказав щойно Симеон.

– Після рішення сьогоднішнього синоду церкви Московського патріархату на нашу кафедру, Вінницьку, замість мене призначено нашого земляка владику архієпископа Варсонофія. Він не один раз бував у нас на святкуванні. Ми запрошували. Ну… визначено було так… Він у вікарні був у митрополита Онуфрія у Києві. А на сьогодні він з таким самим титулом – Вінницький і Барський. Завтра він прибуває до Вінниці.

Я не думаю, що ми з ним маємо сваритися, у чомусь воювати. Як хтось налаштований на війну, то я – ні, не хочу і не маю бажання з кимось воювати.

За нами залишається собор, за нами залишається єпархіальне управління. Хай у тих храмах, які підтримують владику Варсонофія, і звершує і богослужіння, і все інше, буде керувати тією частиною своєї повноти, яку вручив сьогодні для нього синод УПЦ МП.

Хай Господь благословить ( хоч ми і розділені зараз поки що), щоб ми не сварилися і не билися. За будь що. За 22 роки, перебуваючи 11 на Волині і 11 у Вінниці, ми з тими, які нині створили автокефальну церкву, не сварилися. Я завжди казав владикам чи священикам: прийде час і ми будемо єдині. А сьогодні, коли ми не маємо молитовного, хай між нами буде добре людське спілкування.

Ми дві канонічні структури. Але для МП ми стали не канонічними. Це для них і тільки на їхньому папері. Для нас це немає ніякого значення. Ми – церква, яка є незалежною, не залежимо ні від Москви, ні від Константинополя. Ми стали самостійною автокефальною церквою, але яка має завжди знаходитися у дружбі і єднанні з усіма православними церквами світу і в першу чергу з Константинопольською матір’ю-церквою, тому що вона нас народила.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.