bitvazaurozay

Фактично Ватикан привітав Україну з утворенням Православної Церкви та з обранням Предстоятеля

Особиста дипломатична поразка Митрополита РПЦ Іларіона.
Брехня ніколи не може бути істиною. Адже сутність істини полягає і її неспростовності і реальній дійсності.

Російська Православна Церква вже не перший рік, системно працює над тим, що заручитись підтримкою та лояльністю Ватикану. Головним комунікатором цього процесу є владика Іларіон (Алфеєв), який відповідає в РПЦ за міжнародну діяльність.

Зокрема 12 лютого 2016 року Патріарх Кирило та Папа Римський Франциск провели зустріч в аеропорту Гавани. Цю зустріч в РПЦ подають як історичну. В якомусь розумінні, це дійсно так, адже це є перша зустріч очільника Католицької Церкви та предстоятеля РПЦ.
Фактично, Москва використовує Ватикан для утвердження свого статусу на світовій арені. Москва та намагається створити інфляцію рівню світової підтримки і визнання Вселенської Патріархії.

Після зустрічі предстоятеля РПЦ з Папою Римським, очільник відділу зовнішньо церковних зв’язків РПЦ – митрополит Іларіон протягом останніх двох років офіційно зустрівся з Папою Римським не менше 5 разів.
Для православних вірян в Росії та і в Україні такі зустрічі подавались з помпезністю і окремо відмічалась їх важливість. Після початку процесу об’єднання православних церков в Україні в одну Помісну Православну Церкву, Москва використовувала Ватикан для інформаційного тиску, системно подавались меседжі, про те, що Папа Римський визнає лише одну православну церкву в Україні – УПЦ Московського Патріархату і здавалось, що Московське лобі перемогло, зуміло перетворити свою неправду на істину. Проте ні! Сьогодні, Ватикан на своєму інформаційному ресурсі розмістив інформацію про те, що першоієрарх Православної Церкви України Митрополит Епіфаній обраний Об’єднавчому Соборі.

Фактично, Ватикан привітав Українців у утворенням Православної Церкви України та з обранням Предстоятеля.

https://www.vaticannews.va/…/elections-head-of-orthodox-chu…

 

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.