bitvazaurozay

США офіційно привітали Україну зі створенням Єдиної помісної церкви

Офіційний Вашингтон привітав український народ зі створення Православної церкви України та обранням її предстоятелем митрополита Епіфанія.

Про це йдеться в офіційній заяві, поширеній у понеділок ввечері Державним департаментом США, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Сполучені Штати вітають митрополита Епіфанія з обранням Предстоятелем Православної Церкви України. Створення Церкви – це історичний момент для України",- наголошується в поширеному документі.

При цьому підкреслюється, що Сполучені Штати непохитно підтримують Україну та поважають свободу віросповідання без зовнішнього втручання.

"Право на свободу віросповідання поширюється на всіх українців, включаючи тих, хто обирає приєднання або неприєднання до нової Православної церкви", - зауважили в Державному департаменті США.

Як повідомляв Укрінформ, минулої суботи в соборі Святої Софії в Києві відбувся Об’єднавчий собор помісної Української православної церкви. На ньому духовенство обрало очільника Православної церкви України, який отримає Томос. Ним став митрополит Епіфаній.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.