bitvazaurozay

Онуфрій втратив титул “митрополит Київський”

Предстоятель Українського відділення Російської православної церкви Онуфрій (Березовський) після Об’єднавчого собору Української церкви офіційно втратив титул митрополита Київського.
Про це в коментарі “РБК-Україна” повідомив архієпископ Євстратій (Зоря) з Київського патріархату.

За його словами, Онуфрій із сьогоднішнього дня втратив титул митрополита Київського і всієї України.

Цей титул тепер належить предстоятелю Православної церкви України митрополиту Епіфанію (Думенку), який визнаний Константинополем.

Нагадаємо, Вселенський патріарх Варфоломій ще 12 жовтня 2018 року надіслав листа предстоятелю УПЦ МП Онуфрію з поясненням причин надання Україні автокефальної церкви і закликом прибути на Об’єднавчий собор та взяти участь у ньому.

“Святий та Священний Синод Вселенського Патріархату, під час сесії від 22 квітня 2018 року, прийняв до уваги прохання надіслані час від часу від кліриків та мирян щодо незалежності благословенної української землі, котра була оформлена у окрему суверенну державу, але перш за все маючи за мету вилікувати вже усталені розколи та розділення, оскільки сестринська церква Москви не змогла принести їм вилікування – одностайно вирішили дарувати статус незалежної внутрішньої структури, тобто «автокефалію», Українській державі.
До моменту формування ієрархії в Україні в тіло та його визначення після виборів її Предстоятеля, котрому у відповідність до нашого рішення буде грамотно вручений Патріарший і Синодальний Томос, ми повідомляємо Ваше Високопреосвященство, що в Україні є вища канонічна влада, якою є Свята Велика Церква Христова, як це було з давніх-давен…
…Ми повідомляємо Вам, що після виборів Предстоятеля Української Церкви (…) Ви не зможете еклізіологічно та канонічно носити титул Митрополита Київського, котрий, Ви все одно носите зараз у порушення описаних умов офіційних документів 1686 року”, – йдеться в листі.

Виходячи з цього, Варфоломій закликав Онуфрія “негайно і у дусі згоди та єдності” взяти участь у майбутньому установчому Соборі об’єднаної Української православної церкви і виборчих процесах для визначення її предстоятеля.


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.