bitvazaurozay

ГУНДЯЄВ НАПИСАВ СКАРГИ ПАПІ РИМСКОМУ, ГЕНСЕКУ ООН ТА МЕРКЕЛЬ З МАКРОНОМ

Предстоятель Російської православної церкви патріарх Кирило надіслав листи Папі Римському, генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррешу, а також канцлеру Німеччини Ангелі Меркель та президенту Франції Еммануелю Макрону з проханням захистити вірян та єпископат УПЦ МП через "повномасштабні гоніння".

Про це повідомляє відділ зовнішніх зв’язків РПЦ.

"Останнім часом втручання керівників світської української держави в церковні справи набуло характеру грубого тиску на єпископат і кліриків Української Православної Церкви, що дозволяє говорити про початок повномасштабних гонінь", - заявив у своєму листі Кирило.

За його словами, українська влада та правоохоронці здійснюють "низку протизаконних заходів, щоб змусити єпископат УПЦ взяти участь в Об’єднавчому соборі". Кирило згадує про обшуки у намісника Києво-Печерської лаври Павла, а також про заяви щодо відкриття кримінальних справ на священиків УПЦ МП через розпалювання міжконфесійної ворожнечі.

"Ми не знаємо, якими будуть наступні кроки влади України, на які ще порушення основоположних і невід'ємних прав людини і громадянина вони можуть зважитися для досягнення поставленого завдання в час, що залишився до президентських виборів. Але вже численні факти дискримінації Української Церкви, які мали місце, дають привід побоюватися ще більшого обмеження прав і законних інтересів православних вірян, примноження їхніх страждань за вірність канонічному православ'ю", - підкреслив російський патріарх.

Він також закликав світову спільноту захистити єпископат та вірян УПЦ МП від "дискримінації та тиску з боку української влади".Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.