bitvazaurozay

Митрополит Гальський Еммануїл прибув до Києва щоб головувати на Об’єднавчому Соборі

Представник Вселенського Патріархату митрополит Гальський Еммануїл прибув до Києва, щоб головувати на Об’єднавчому Соборі Православних Церков у суботу, 15 грудня.

Про це повідомив телеканал “Прямий” з посиланням на власні джерела, передає Християнський портал КІРІОС .

Зазначається, що митрополит прилетів ще у вівторок, 11 грудня.

За словами речника УПЦ КП Євстратія Зорі, представники Київського Патріархату мають намір зустрітись з митрополитом Гальським, щоб узгодити всі формальності та внести власні пропозиції щодо проведення Об’єднавчого Собору.

Митрополит Галльський Еммануїл (Адамкіс) проводитиме Об’єднавчий Собор, як представник Константинополя.

Митрополит 1985 року отримав диплом магістра перспективних досліджень Університету Сорбонни. Того ж року розпочав службу в Бельгійські митрополії. Остання посада, яку займав Еммануїл – це місцеблюститель Західноєвропейського екзархату російських парафій.

Митрополит уже бував в Україні й знайомий з місцевими православними ієрархами. Так, у липні 2018 року Емануїл очолював делегацію Константинопольського Патріархату на святкуванні 1025-річчя хрещення Русі.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.