bitvazaurozay

Скандальний митрополит Запорізький Лука з МПвУ став центральною фігурою чергового скандалу

 

Фото - Віталій Горбенко

Фото - Віталій Горбенко

На цей раз очільник православної церкви московського патріархату в Запоріжжі обурився тим, що його речі переглядали прикордонники місцевого аеропорту. 

Скандальний митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука (в миру Коваленко Андрій В’ячеславович) став центральною фігурою чергового скандалу. Про це в соцмережі Facebook повідомив запорізький журналіст Віталій Горбенко з посиланням на розповідь очевидців конфлікту. За його словами, 1 грудня Лука повертався в Запоріжжя зі Стамбулу та разом з іншими пасажирами проходив паспортний контроль. Обурення очільника УПЦ МП почалося в той момент, коли прикордонники попросили його пред’явити особисті речі для огляду та таким чином затримали аж на 10 хвилин!

“Судячи з постів, за кордоном Лука буває регулярно. Цікаво, ви також маєте таку можливість?”, – підсумував Горбенко.

 Фото - Віталій Горбенко

Далі історія почала набирати нових обертів і Лука заявив, що прикордонники служать особі, яка зраджує нашу країну (про кого йшла мова, він так і не зазначив – Авт.). Журналіст вказує, що одіозний митрополит не вважає за потрібне дотримуватися вимог чинного законодавства та, зокрема, щодо перетину державного кордону. Окрім того, інші пасажири були шоковані непристойною поведінкою “служителя” Божого.

“Люди були шоковані, коли почули як святий отець вміє «благую весть нести», бо навіть не кожен грішник так може. Хоча Лука по спеціальності лікар, але приходить на думку, що архієрею вже самий час навідатись до колег психотерапевтів, оскільки з духовною врівноваженістю в нього явно не все гаразд”, – пише Віталій Горбенко.

Наостанок журналіст загадав загадку: який годинник носить Лука? (хто відгадає, подивиться ціну, але спочатку присядьте, щоб не впасти).

На жаль, редакції Forpost не вдалося розгледіти годинник більш детально, проте, дивлячись на автопарк “святого” отця, можна здогадатися, що аксесуар коштує дорого.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.