bitvazaurozay

Гундяєв заявив що задля досягнення мети українці “йдуть зі злобою та ненавистю”

Патріарх Російської Православної Церкви Кирило (Гундяєв) вважає, що ініціатори створення в Україні об’єднаної церкви заради досягнення своєї мети “готові погубити життя людей і захоплювати храми”. Очільника РПЦ процитувало російське інформагентство ТАСС, повідомляє ТСН.

За словаим Кирила, задля досягення мети українці “йдуть зі злобою та ненавистю”.

“Сьогодні дуже важкі події відбуваються на братській Україні: ми знаємо, як сили зла повстали проти православної церкви. Послухайте тих, хто бореться за так звану незалежну церкву, прислухайтеся до інтонацій і словами, яка ж там злоба і ненависть. Тому всі ті, хто сьогодні прагнуть затвердити так звану незалежну церкву і заради цього готові погубити життя інших людей, зламати церковне життя, увірватися і захопити храми і монастирі”, – сказав Московський Патріарх.

Предстоятель РПЦ додав, що “лідери розколу потрапили у володіння пітьми”.

Раніше стало відомо, що Константинопольський Патріархат вирішив позбавити очільника УПЦ МП Онуфрія титулу митрополита Київського.Станеться це після проведення Об’єднавчого собору та обрання нового голови єдиної Української Помісної Церкви.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.