bitvazaurozay

Московський патріархат нагородив працівників «Інтера» за працю «на ниві духовного просвітництва»

Українська Православна Церква Московсього Патріархату нагородила працівників телеканалу «Інтер» церковними нагородами: орденами преподобного Нестора Літописця І ступеня, медалями святого рівноапостольного князя Володимира та грамотами предстоятеля церкви. Про це повідомляє Громадське з посиланням на офіційний сайт УПЦ МП.

Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел зазначив, що журналісти «словом проповіді можуть наставити людей на шлях, що веде до Бога».

«Сьогодні телебачення є практично рівноапостольним служінням, і від вас залежить безпосередньо, яку інформацію отримують люди. І коли ви приносите в серця людей світ і спокій, то це є тим засобом, який гасить полум’я ненависті і ворожнечі», — сказав митрополит.

Серед робіт телеканалу «на ниві духовного просвітництва» щотижневе звернення предстоятеля УПЦ МП Онуфрія у програмі «Слово предстоятеля», прямі трансляції молебеню з Володимирської гірки, Хресного ходу та літургії в Києво-Печерській Лаврі.

Також цьогоріч телеканал створив документальний фільм «Києво-Печерська Лавра. Фотографія тисячоліття», який отримав перемогу на фестивалі «ТЕФІ-Співдружність», та фільм «Від Різдва до Хрещення».

У УПЦ МП зазначили, що на телеканалі регулярно виходять інтерв’ю з предстоятелем церкви, а глядачі можуть отримати церковні поради щодо духовних питань.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.