bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

ДЕПУТАТИ ПЛАНУЮТЬ ВСЕ ТАКИ РОЗГЛЯНУТИ "ЦЕРКОВНИЙ" ЗАКОНОПРОЕКТ № 4128

22 травня на Погоджувальній Раді в Парламенті, заступник Голови Комітету з питань культури і духовності, Віктор Єленський попросив включити його законопроект № 4128 до порядку денного для розгляду в залі.

«Цей законопроект про совість людини. Кожна людина чи об’єднання громадян можуть вірити в те, що вони вважають достойним, і не вірити в те, що вони не вважають достойним віри. Вільно змінювати не тільки погляди, але й конфесійну юрисдикцію», – зазначає депутат.

Цей законопроект минулого тижня обговорювали не тільки у кулуарах Парламенту, але й на шпальтах багатьох ЗМІ, як в Україні, так і за її межами. Однак вслід за «галасу навколо цього документу» було не поміченим найголовніше. «По-перше, цей законопроект відповідає не тільки букві, але й духу міжнародного права у сфері свободи совісті і віросповідань та Конституції України. По-друге, цей галас був покликаний приглушити систематичні порушення не тільки свободи совісті, але й брутальні конфіскації релігійного майна та, навіть, вбивства на релігійному ґрунті», – наголошує В. Єленський.

Народний депутат наголосив, що характеризуючи з/п № 4128 прес-секретар В. Путіна Пєсков зазначає, що «вони зобов’язані захистити Російську Церкву в Україні». Віктор Єленський же вважає, що саме українські парламентарі в такому разі повинні захистити українську Церкву.
Tags: МПвУ, Украина
Subscribe

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments