bitvazaurozay

Священик УПЦ МП благословив російський ЗРК збивати українські літаки

Росія розмістила зенітно-ракетні комплекси С-400 біля адмінкордону з Херсонською областю. Про це повідомляє "Крим.Реалії".

«Сьогодні в Джанкої бойові розрахунки зенітних ракетних комплексів (ЗРК) С-400 «Тріумф» зі складу з'єднання протиповітряної оборони армії ВПС і ППО Південного військового округу заступили на бойове чергування з протиповітряної оборони Криму», – повідомляє російська інформагенція ТАСС з посиланням на прес-службу Чорноморського флоту Росії.

Нагадаю, що командний склад УПЦ МП наполягає на тому, що Кримська митрополія (три єпархії) залишається у складі УПЦ МП.

Раніше я писав, і розміщував фотографії, про несення священиками УПЦ МП капеланського служіння у підрозділах ФСБ в окупованому Криму.

Оскільки про свою співпрацю з ФСБ Сімферопольська і Кримська єпархія УПЦ МП сама заявляла офіційно (на своєму сайті) - невдовзі після скандалу інформація була видалена і зачищена на всіх емпешних ресурсах. Однак, "скриншоти не горять".

Pavlo Podobied

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.