bitvazaurozay

Уникайте харчевень московського патріархату!

Голінка, Григорівка, Курінь і Тиниця починають освоювати Бахмач як місце проведення поминальних обідів - у пам'ять про спочилих рідних.

Чому аж у Бахмачі?

Виявляється, бахмацькі бізнесмени пропонують не лише оптимальні ціни на поминальний обід, але й бонус - безкоштовний автобус. Для доставки учасників обіду.

Ніби нічого поганого.

Але є одна деталь. Московська патріярхія в Бахмацькому районі завжди брала активну участь в похоронному бізнесі. І лише за жовтень 2018 у районі померло 84 особи. Більшість поховали саме неканонічні московські попи, які перебувають у розколі із світовим православ'ям.

І от саме вони подбали, щоб більшість поминок відбулася у харчевні, яка належить ... "благочинному" московської патріярхії Бахмацького району!

Справи з утилізації населення у "москвичів" йдуть так добре, що вони справді дають безкоштовний автобус - для підвозу людей.

Нагадаємо, що в більших містах похоронний бізнес контролює переважно кримінал. З криміналом традиційно у хороших взаєминах Московська патріярхія. Ця "вертикаль" спускається і районні центри.

Будьте обережні! Уникайте харчевень Московської патріярхії. Краще пом'янути спочилих рідних скромно, але вдома. Ніж годувати агентуру Російської Федерації в Бахмачі.

Не забуваймо: Нєжинская єпархія РПЦ на чолі з Олегом Вечерею (кличка Клімєнт) кровно зацікавлена у розвитку своїх структур у Бахмачі - стратегічному залізничному вузлі, у районі, який має потужні козацькі традиції.

Мета - деморалізувати наш край і, водночас, контролювати процес утилізації населення. Звісно, дбають про самофінансування агентури місцевого рівня - через контроль похоронного бізнесу зокрема. І "подвоз" людей у харчевню місцевого "благочинного".

Всього в Бахмацькому районі працює 32 представника РПЦ МП в ранзі "священика". Більшість сповідує ідеологію "русского міра", заперечують існування українського народу, відкидають богослужбову українську мову, проводять капітулянтську пропаганду "мір", "ми же братья" і тд.

Ростислав МАРТИНЮК

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.