bitvazaurozay

«НАШІ ЛЮДИ Є СКРІЗЬ» - МИТРОПОЛИТ ПАВЕЛ (ЛЕБІДЬ) ПОХВАЛИВСЯ ЩО ПРО ОБШУКИ ЗНАВ ЗАЗДАЛЕГІДЬ

Настоятель Києво-Печерської Лаври Павел (Лебідь) заявив, що заздалегідь знав про обшуку Служби безпеки України.

Про це він розпові в інтерв'ю LB.ua, повідомляють Букви.

"Не вчора - ще 24 числа мені сказали, що 23-го збиралося незаконне зборище СБУ (швидше за все мається на увазі нараду в СБУ, - ред.) І ось таке стояло питання. Вони думають, що немає наших там людей, але наші люди скрізь є ... Ось нам сказали, що це буде. Тільки ми не знали коли. Вони сказали, є розпорядження - очевидно, що Президента, якщо він давав вказівку ", - зазначив митрополит Павел.

Він уточнив, що йому повідомили, що готуються обшуках у верхівки УПЦ МП.

"Мені сказали з СБУ, що розписані на впливових осіб наші імена: назвали владику Антонія (Антоній Поканич); мене, грішного і, очевидно, Блаженнішого (Онуфрія), що ми йдемо в першій трійці. Мене це обурило. Спочатку говорили, будуть обшуки у всіх ", - заявив митрополит Павел.

При цьому він упевнений, що розпорядження про обшуки дав особисто Президент Петро Порошенко.

"А то, що це справа рук Президента, так ми в цьому ще раз переконалися, коли вони говорили:" попи в рясах, в лампасах "(мається на увазі відеозвернення Петра Порошенка від 29 листопада, - ред.). Це робиться для приниження нашої гідності - служителів Російської Православної Церкви, вона ж Українська, але в загальному вона Російська Церква, бо митрополит Іларіон 1051-му році назвав її Російською. І ось Президент, який виріс в цій Церкві, якого ми плекали ... сьогодні говорить на нас такі слова ", - поскаржився владика Павел.

Він також дав зрозуміти, що вважає неприйнятною участь в створенні автокефальної Церкви в Україні.

"Від Президента через СБУ була вказівка впливовим людям - не буду називати прізвища - бізнесменам, з якими і ми спілкуємося, вплинути на те, щоб ми залишили канонічну Церкву і пішли в це беззаконне зборище (Об'єднавчий Собор нової помісної Церкви, - ред.). як можна об'єднати те, що необ'єднується? Чому тоді не об'єднаються Порошенко з Тимошенко, з регіонами? ", - заявив митрополит Павел.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.