bitvazaurozay

ПРЕДСТОЯТЕЛЬ МОЛДАВСЬКОЇ ЦЕРКВИ ЗВЕРНУВСЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА ПОРОШЕНКА З ПРИВОДУ ПОЧАЇВСЬКОЇ ЛАВРИ

Предстоятель Молдавської Православної Церкви Митрополит Володимир закликав Президента України Петра Порошенка "виконати свою конституційну роль гаранта збереження свободи і релігійного миру в країні", та запевнив у своїх посилених молитвах за мир і єдність віри.

Про це йдеться у відкритому листі, який оприлюднено на офіційному сайті Молдавської Православної Церкви.

“Православна Церква Молдови з великою тривогою дізналася про намір Міністерства юстиції України анулювати рішення про передачу в користування Української Православної Церкви, предстоятелем якої є Блаженніший Митрополит Онуфрій, чернечого комплексу Успенської Почаївської лаври (Тернопільська область)”, - йдеться у листі.

"Синод Православної Церкви Молдови, духовенство і весь благочестивий молдавський народ висловлює слова підтримки єдиній канонічній Православній Церкві України, яка зберігає і передає незмінним непорушну істину майбутнім поколінням”, – наголошується у листі.

Водночас Митрополит Володимир відзначив "визначну роль української святині в духовному житті православних Молдови". “З особливим хвилюванням ми стежимо за глибокою кризою, у яку була втягнута Українська Православна Церква, мета якої посіяти релігійну ворожнечу серед населення України”, - розповів Предстоятель Молдавської Православної Церкви. Про це повідомляє УНІАН-релігії.


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.