bitvazaurozay

У Стамбулі розпочався Синод Вселенського патріархату. Вирішуватимуть питання автокефалії УПЦ

У Стамбулі 27 листопада розпочався Синод Вселенського патріархату, на якому мають затвердити надання Томосу про автокефалію Українській православній церкві.

Засіданні триватиме три дні — до 29 листопада. Священнослужителі мають оголосити дату засідання Об'єднавчого собору православних церков в Україні, на якому необхідно обрати предстоятеля єдиної церкви. Відбутися це має у грудні.

Вселенський патріархат опублікував перші фото з Тронного залу у Стамбулі.

За дорученням президента України у Стамбулі перебуває Ростислав Павленко — директор Національного інституту стратегічних досліджень, колишній заступник голови Адміністрації президента. З липня 2014 року — радник президента Петра Порошенка.

«Вчора був прийнятий Вселенським патріархом Варфоломієм. Мали тривалу теплу розмову про події в Україні, і про остаточні кроки до надання Томосу про автокефалію (цілковиту і повну незалежність) Православній церкві в Україні — відповідно до вже ухвалених рішень Синоду», — розповів він.

Павленко підкреслив, що не прийнято публічно коментувати рішення Константинопольського патріарха до їх належного ухвалення й офіційного оприлюднення. І попросив усіх чекати на офіційні повідомлення.

  • 19 листопада прес-служба Вселенського патріарха повідомила, що Обʼєднавчий собор, під час якого представники українських православних церков повинні прийняти рішення про об'єднання й обрати предстоятеля, відбудеться в грудні. Його дату оголосять під час Синоду 27—29 листопада.
  • За інформацією ЗМІ, Об'єднавчий собор українських православних церков може відбутися 9—10 грудня.
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.