bitvazaurozay

Category:

У РПЦ СПОДІВАЮТЬСЯ ЩО ТОМОС ПОСТАВИТЬ КРАПКУ НА ПОЛІТИЧНІЙ КАР'ЄРІ ПОРОШЕНКА

 

У Московському Патріархаті назвали очевидним, що проект створення. єдиної помісної Церкви в Україні приречений на невдачу.

Про це заявив глава синодального Відділу зовнішніх церковних зв'язків митрополит Іларіон, повідомляє Інтерфакс.

"Зараз абсолютно очевидно вже стає, що об'єднати йому канонічну Церкву з розкольницькими групами не вдасться", - сказав митрополит ".

Він зазначив, що "світська людина, втручаючись в церковні справи, не може не наробити помилок - він їх вже наробив, він наробить їх ще більше". Тим часом УПЦ МП в особі своїх єпископів, кліриків і мирян відмовилася брати участь в об'єднавчому процесі.

Митрополит вважає, що П. Порошенко зробив церковну тему чи не головною темою своєї передвиборної кампанії.

"Тому я думаю, що цей захід стане кінцем його політичної кар'єри. На його місце прийдуть нові люди, які, я сподіваюся, отримають якісь уроки з невдачі так званого об'єднавчого собору, так званої автокефальної Церкви, навіть якщо якась папірець буде видана якийсь там групі розкольників Константинопольським Патріархом ", - резюмував митрополит Іларіон.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.