bitvazaurozay

Category:

В УПЦ (МП) ЗАЯВИЛИ ЩО ПОКАРАЮТЬ СВОЇХ ЄПИСКОПІВ ЗА УЧАСТЬ В ОБ'ЄДНАВЧОМУ СОБОРІ

 В Українській Православній Церкві (Московського Патріархату) вирішили покарати усіх тих, хто піде від УПЦ (МП) на Об’єднавчий Собор.

Про це сказав митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, повідомляє Центр інформації УПЦ в Facebook.

"Нашою Церквою було прийнято соборне рішення, яке є обов'язковим для виконання всіма вірними Українській Православній Церкві (МП). Це стосується і єпископату, і духовенства, і мирян. У цьому рішенні сказано конкретно, що брати участь у так званому "об'єднавчому соборі" ніхто з нас не може", - сказав він.

Якщо це рішення порушать деякі єпископи, то , за словами митрополита Антонія, це розцінять як "канонічне порушення".

"Все, що йде врозріз з канонічними правилами і тими рішеннями, які прийняті Українською православною церквою, буде розцінене як канонічне порушення, за яким йтиме відповідне дисциплінарне стягнення. Це не покарання - «мечем рубаємо», а констатація того, що певний священнослужитель порушив архиєрейську клятву і вийшов з канонічної Церкви, яка його породила як єпископа", - сказав Антоній.

Митрополит УПЦ (МП ) додав, що питання про те, яким саме буде покарання, вирішуватиме священний Синод згідно з церковними канонами.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.