bitvazaurozay

Будні Корупціїни. Столичний суд пішов назустріч Московському патріархату

Окружний адміністративний суд Києва підтримав позов релігійної громади УПЦ МП щодо права власності на нерухомість.

Релігійній громаді залишається монастир-самобуд біля фундаменту Десятинної церкви, – пише Знай.

УПЦ МП подала в адміністративний суд Києва позов щодо будівель, споруджених УПЦ МП у 2012 році на території Національного музею історії України. У володіння релігійної громади в лютому 2012-го були передані три тимчасові споруди Мафу. Однак у держреєстрі речових прав числиться капітальна споруда вдвічі більше за площею.

Міністерство культури України, Національний музей історії України та народний депутат Ігор Луценко подали позов про скасування реєстрації права власності на Мафи.

Адвокат релігійної громади на суді заявив про те, що раніше у заступника міністра юстиції не було відповідних повноважень визнавати, що самобуд був зареєстрований з порушеннями. Це стало підставою для вирішення судом питання на користь УПЦ МП.

«Звичайно, я задоволений рішенням суду. З самого початку наголошував, що це виключно політичний процес, який потрібен людям, які його почали, щоб постійно бути в телеефірі. Національний історичний музей розуміє, що вже пройшов значний термін. З 2013 року визнано право власності, тому позов був поданий з політичних мотивів. Ми оскаржимо лист, тому що у заступника міністра юстиції відсутні повноваження визначати, законно видане право власності чи ні», – повідомив адвокат.

Суддя Євген Аблов на підставі того, що в судовому процесі оспорюються повноваження заступника міністра, виніс рішення на підтримку релігійної громади УПЦ МП. Виробництво про скасування реєстрації права власності на МАФ призупинено.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.