bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

На Хмельниччині церковна громада села Зоряне перейшла до УПЦ КП

17 травня 2017 року в селі Зоряне Віньковецького району за участи депутата Хмельницької обласної ради свободівця Віктора Бурлика та активістів "Сокола" відбувся схід села. Люди виявили свою патріотичну позицію, ухваливши рішення про перехід місцевої парафії УПЦ МП до Київського патріярхату. Під гасла "Геть московського попа!" громада взяла під контроль установчі документи та ключі від храму.

Священик московської церкви разом зі своїм зверхником залишили село.

Після цього громада запросила на схід села отця Ярослава, що є настоятелем УПЦ КП у районі. Поспілкувавшись із ним, громада, вибравши голову та секретаря зборів, одностайно проголосувала за перехід під юрисдикцію Київського патріярхату.

"Московській агентурі в рясах не місце в Україні, тим більше на третьому році війни з Московією", ‒ зазначив Віктор Бурлик.
Tags: Украина, Українська Церква, события
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments