bitvazaurozay

Болгарська церква відхилила пропозицію РПЦ провести Всеправославний собор

У Болгарії пройшло голосування стосовно проведення Всеправославного собору за ініціативи РПЦ. Всього троє учасників Синоду підтримали ідею Гундяєва щодо проведення собору через автокефалію Української православної церкви.

Саме тому Синод Болгарської православної церкви не підтримав пропозицію РПЦ провести Всеправославний собор, на якому б обговорили питання надання Томосу Української православної церкви. Таке рішення Синод ухвалив у четвер, 4 жовтня, говориться в повідомленні Болгарської патріархії.

Відзначається, що Синод розглянув лист глави РПЦ Кирила, в якому він закликав усі православні церкви почати обговорення ситуації навколо автокефалії для УПЦ на всеправославному рівні.

За скликання Всеправославного собору проголосували три учасники Синоду. У той час, як проти скликання проголосували вісім членів Синоду, серед них і патріарх Неофіт. Два учасники голосування висловили окрему думку з цього питання. Таким чином Синод відхилив пропозицію.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.