Болгарська церква відхилила пропозицію РПЦ провести Всеправославний собор

У Болгарії пройшло голосування стосовно проведення Всеправославного собору за ініціативи РПЦ. Всього троє учасників Синоду підтримали ідею Гундяєва щодо проведення собору через автокефалію Української православної церкви.

Саме тому Синод Болгарської православної церкви не підтримав пропозицію РПЦ провести Всеправославний собор, на якому б обговорили питання надання Томосу Української православної церкви. Таке рішення Синод ухвалив у четвер, 4 жовтня, говориться в повідомленні Болгарської патріархії.

Відзначається, що Синод розглянув лист глави РПЦ Кирила, в якому він закликав усі православні церкви почати обговорення ситуації навколо автокефалії для УПЦ на всеправославному рівні.

За скликання Всеправославного собору проголосували три учасники Синоду. У той час, як проти скликання проголосували вісім членів Синоду, серед них і патріарх Неофіт. Два учасники голосування висловили окрему думку з цього питання. Таким чином Синод відхилив пропозицію.

promo bitvazaurozay january 24, 2018 08:00 4
Buy for 20 tokens
Всеукраинский скандал с запорожскими священниками УПЦ МП, отказавшимися отпевать крещенного в Киевском патриархате ребенка, принял достаточно неожиданный оборот Запорожская прокуратура завела на "канонических батюшек" уголовное дело по обвинению в совершении "умышленных действий, направленных…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.