bitvazaurozay

В УПЦ МП заявили що Генштаб розпорядився не допускати їхніх капеланів до військових частин

В Українській Православній Церкві Московського Патріархату заявили, що Генштаб ЗСУ ще навесні 2018 року розпорядився не допускати її капеланів до військових частин.

Про це повідомили у церковній прес-службі з посиланням на інформацію, надану заступником голови відділу УПЦ МП зі взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України архимандритом Лукою (Винарчуком), передає Українська правда.

За його словами, “директиву Генштабу ЗСУ з грифом “ДСК” (для службового користування) не допускати капеланів Української Православної Церкви (МП, – ред.) у військові частини отримали усі командири ще навесні 2018 року”.

“Були сформовані списки з іменами священиків Української Православної Церкви (МП, – ред.), яких названо “учасниками гібридної війни”, серед них є й моє ім’я. Ці документи були розіслані з Генерального штабу на місця”, – заявив він.

Журналісти звернулися із запитом щодо дерективи до прес-служби Mіноборони та очікують на відповідь.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.