В УПЦ МП заявили що Генштаб розпорядився не допускати їхніх капеланів до військових частин

В Українській Православній Церкві Московського Патріархату заявили, що Генштаб ЗСУ ще навесні 2018 року розпорядився не допускати її капеланів до військових частин.

Про це повідомили у церковній прес-службі з посиланням на інформацію, надану заступником голови відділу УПЦ МП зі взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України архимандритом Лукою (Винарчуком), передає Українська правда.

За його словами, “директиву Генштабу ЗСУ з грифом “ДСК” (для службового користування) не допускати капеланів Української Православної Церкви (МП, – ред.) у військові частини отримали усі командири ще навесні 2018 року”.

“Були сформовані списки з іменами священиків Української Православної Церкви (МП, – ред.), яких названо “учасниками гібридної війни”, серед них є й моє ім’я. Ці документи були розіслані з Генерального штабу на місця”, – заявив він.

Журналісти звернулися із запитом щодо дерективи до прес-служби Mіноборони та очікують на відповідь.

promo bitvazaurozay Січень 24, 2018 08:00 4
Buy for 20 tokens
Всеукраинский скандал с запорожскими священниками УПЦ МП, отказавшимися отпевать крещенного в Киевском патриархате ребенка, принял достаточно неожиданный оборот Запорожская прокуратура завела на "канонических батюшек" уголовное дело по обвинению в совершении "умышленных действий, направленных…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.