bitvazaurozay

Порошенко дістав підтримку української автокефалії у Фінляндській Православній Церкві

7 листопада під час робочого візиту до Фінляндської Республіки президент України Петро Порошенко зустрівся з предстоятелем Фінляндської Православної Церкви, архієпископом Карельським і всієї Фінляндії Левом (Макконеном). Співрозмовники обговорили підготовку до отримання Православною Церквою в Україні томосу про автокефалію

Глава держави подякував архієпископу Леву за підтримку Православною Церквою Фінляндії автокефалії Православної Церкви в Україні. «Для нас важливо знати, що Ваша церква підтримує нас у цьому історично важливому процесі», - наголосив президент.

«Українці мають право створити власну церкву, як мали право фіни 100 років тому», - сказав предстоятель Фінляндської Православної Церкви.

«Українці мають право на незалежну Церкву від Росії, бо Росія сьогодні є країною агресором», - відзначив глава української держави.

Слід зазначити, що Фінляндська Православна Церкваа має статус автономної у складі Вселенського Патріархату. Всього у православ'ї розрізняють дві канонічні форми існування помісних Церков - автокефальну та автономну. УПЦ у складі Московського Патріархату не володіє жодним таким статусом і на рівні світового православ'я розглядається як звичайна частина РПЦ.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.