bitvazaurozay

На Чернігівщині знайшли екопоселення прибічників "русского мира"

На Чернігівщині утворилося невелике поселення прибічників "традиційних російських цінностей". Засновниками поселення стала пара з Києва - Володимир та Ірина Дзюба. Вони стверджують, що не зараховують себе до жодної з церков, не дотримуються якихось політичних поглядів, однак, було помічено в ділових зв'язках з "почесним громадянином ДНР" Германом Стерліговим повідомляє Znaj.ua.

Дзюби намагаються нав'язати свої "традционные цінності" місцевим жителям, хрестяться як старообрядці, скрізь встановили таблички "Бабам только в юбках", "Проникновение считаем нападением" тощо. На дверях церкви прибили таблички "Пидарасам вход запрещен". Сусіди скаржаться на образи і побиття з боку новоселів. Також Дзюби без дозволу використовують зелені ділянки - близько 35 гектарів. Хочуть будувати ферму. Свої "володіння" позначили прапором з хрестом.

Голова Бучківської селищної ради Чернігівської області Світлана Цвіль заперечує надання дозвіл на такі дії родини Володимира та Ірини Дзюби.

Жителі села обурилися і звернулися до правоохоронців. Проти сім'ї було порушено кримінальну справу, після чого проведено обшук у їхньому будинку, де було виявлене величезна кількість літератури, надрукованої в Росії, а також електронні носії інформації.

П'ять років тому до цієї родини приїжджав російський підприємець Герман Стерлігов, нині "почесний громадянин ДНР", який не визнає кордонів Росії з Україною та Білоруссю. Дзюби пишаються своїми зв'язками з сім'єю Стерлігових та обмінюються з нею селянським досвідом.

До Володимир та Ірина Дзюби приєдналися ще кілька сімей з інших регіонів України, вони утворюють тут свою громаду, екопоселення.


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.