bitvazaurozay

РПЦ готова допомагати іноземним священикам з переїздом до Росії й отриманням громадянства

Російська Православна Церква може допомагати з переїздом і отриманням російського громадянства православним священикам і їхнім сім’ям з інших країн.

Про це заявив Московський Патріарх Кирило, відповідаючи на запитання учасників фестивалю “Віра і слово”, який проводився у Москві, передає російський Інтерфакс.

“Коли мова йде про православних священиків, їхні сім’ї, ми могли б почати переговори з владою, щоб такі люди могли б швидше здійснити свою мрію оселитися в Росії”, – сказав очільник РПЦ

За його словами, це поки “просто роздуми вголос”, але в разі отримання таких звернень можна було б опрацювати це питання з держорганами.

Патріарх не вважає, що такі звернення можуть бути “масовим явищем”, але в окремих випадках, за його словами, РПЦ готова допомагати в межах можливостей.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.