bitvazaurozay

Архієпископ УПЦ МП порівняв Патріарха Варфоломія з алкоголіком який приводить у дім блудниць

Архієпископ УПЦ МП порівняв Константинопольського патріарха з алкоголіком, який приводить у будинок розпусти і товаришів по чарці. Таке порівняння вжив вікарій Київської єпархії, архієпископ Феодосій (Снігірьов) в проповіді, сказаній 21 жовтня в Хрестовоздвиженському храмі Києва, інформує ahilla.ru з посиланням на офіційний сайт УПЦ МП.

“Знаєте, коли в родині якісь проблеми з батьком, наприклад, батько п’є, то сім’я намагається ці проблеми приховати, ніяк не показувати. Коли сім’я виходить в люди, то приводить батька в порядок, щоб ніхто не зрозумів, що він п’є. В гостях пороки батька свого намагаються приховувати. Але все це до часу – поки батько не переходить червону лінію, коли він приводить в будинок блудницю або товаришів по чарці…”, – заявив ієрарх УПЦ МП, обравши таке порівняння.

“Щось подібне сталося і зараз в нашому церковному житті, – продовжив він. – Ці проблеми, які виникали через те, що робив Константинополь в останні 100 років. У найважчий час для нашої Церкви Константинополь поставив “підніжку”! Ми не говорили про це, ми мовчали про всі проблеми, які створює Константинополь, ми їх приховували для того, щоб не виносити сміття з хати. Але тепер ми більше не можемо мовчати”, – сказав Феодосій людям.

Також архієрей пояснив парафіянам, що ніякої Помісної Константинопольської Церкви і не існує:

«По суті, Константинопольського Патріархату як Помісної Церкви не існує, тому що його резиденція знаходиться в Стамбулі, на території Туреччини, православного населення практично немає… Титул і посада Патріарха Константинопольського, фактично, символічні. Але, тим не менше, данину честі Константинопольському Патріарху православним світом виявляється протягом тих століть, коли Константинополь впав і там стали правити турки.

Проблема в тому, що останні 150 років Константинопольський Патріархат пішов тим самим шляхом, по якому Рим пішов 1000 років тому. В порушення канонів і правил Церкви, в порушення самого духу Православ’я. Там мирське стали ставити вище духовного. Закони людської світської влади, створювані по земному міркуванню, стали ставити вище канонів православ’я”, – завершив ієрарх Московського Патріархату.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.