bitvazaurozay

Вселенський патріарх Варфоломій: Я знаю все про чорну пропаганду Москви

На сайті ORTHODOXIA.INFO опубліковано переклад цитат патріарха Варфоломія з його виступу на засіданні міського правління грецької діаспори в Константинополі.

У чіткому посланні до Росії Вселенський патріарх Варфоломій заявив, що не збирається відступати не дивлячись на тиск щодо українського церковного питання. Цю гучну заяву зробив учора Предстоятель Вселенського престолу.

Виступаючи на засіданні міського правління грецької діаспори в Константинополі, присвяченому 150-річчю від дня заснування громади Ферікой, патріарх прояснив, що привілеї Вселенського Патріархату засновані на рішеннях і канонах Вселенських Соборів і є обов'язковими для всіх в Православ'ї.

«Подобається це чи ні нашим російським братам, рано чи пізно вони послідують рішенням, які прийняв Вселенський патріарх, тому що у них немає іншого вибору», сказав однозначно патріарх Варфоломій, який, користуючись нагодою, сказав грекам Константинополя, що він прекрасно знає про «добре оплачувані статті» і про «чорну пропаганду» з російської сторони, яка спрямована проти Вселенського Патріархату.

І посміхаючись помітив: «Бог дав нам два вуха, щоб слухати з усіх боків».

Це, напевно, перший раз, коли Вселенський Патріарх «приймає виклик» Москви щодо українського питання, підкреслюючи, що «наші брати слов'яни не можуть терпіти першість Вселенського патріархату і нашої нації в Православ'ї».

Ви можете подивитися виступ патріарха Варфоломія за наступним посиланням:

Αρχικό κείμενο στα ελληνικά

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.