bitvazaurozay

Одразу після завершення процедури з Томосом розпочнеться битва... за вивіски


Зрозуміло - священики МП, які є розумнішими, будуть переходити до Помісної Церкви. А от уперті, що залишаться з Москвою, ні за що не погодяться поміняти вивіски "Українська православна Церква" на "Російська православна Церква в Україні".
Чому не погодяться? Бо хто з парафіян захоче ходити до іноземної Церкви?
Отже ми будемо вимагати, а вони триматимуться за старі вивіски руками й ногами. Складність полягає ще в тому, що більшість парафій - це окремі організації. Тому Мін'юсту доведеться сто разів упріти, щоб врегулювати це. І навіть якщо вони врегулюють, благоустрій навряд чи буде примусово знімати неправдиві вивіски - там працюють люди, а люди піддаються агітації, страху, вірі, звабам і т.д.
Одним словом, на нас чекає бойові дії біля кожної вивіски, і це треба враховувати СБУ, поліції, виконавчій владі та активістам.

Брати Капранови

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.