bitvazaurozay

Священики та монахи на Рівненщині присягли на вірність Москві

Архієреї та духовенство Рівненської єпархії УПЦ Московського патріархату засвідчили вірність митрополиту УПЦ МП Онуфрію.

Про це повідомляють на сайті єпархії.

У повідомленні вказано, що збори священнослужителів єпархії відбулися 19 жовтня під головуванням митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія.

У зборах взяли участь вікарій єпархії, Преосвященніший Пимен єпископ Дубенський, секретар єпархії протоієрей Олександр Єгоров, намісники монастирів, настоятельки жіночих обителей, районні благочинні та духовенство єпархії.

“На зібранні розглянули життядіяльність єпархії та обговорили проблеми сучасності, у яких знаходиться Українська Православна Церква та Її вірні – громадяни нашої Української держави.

Виходячи з тих подій, які відбуваються у нашій державі, що стосуються Святої Церкви, архієреї, чернецтво та духовенство Рівненської єпархії засвідчили вірність Українській Православній Церкви на чолі з Її предстоятелем Блаженнішим Онуфрієм Митрополитом Київським та всієї України”, – кажуть попи.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.