bitvazaurozay

Вселенський патріарх особисто приїде до Києва щоб вручити Томос


Вселенський патріарх Варфоломій приїде до Києва, щоб особисто вручити Томос про автокефалію лідеру об’єднаної української церкви.

Про це в ефірі «Прямого» сказала представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко, передає «Лівий берег».

«Головне — провести об’єднавчий собор, який зможе вибрати того предстоятеля, якому Вселенський патріарх особисто, — він збирається приїхати в Україну, — вручити Томос», — заявила вона, коментуючи питання про передачу Андріївської церкви в користування Вселенського патріархату.

«Цей акт духовної незалежності варто того, щоб одну з церков державної власності передати в користування. Чи не подарувати, а просто користуватися», — сказала Луценко.

Останній раз патріарх Варфоломій був в Україні ще в 2008 році.

Нагадаємо, 11 жовтня синод Вселенського патріархату зняв анафему з предстоятелів УПЦ КП Філарета і УАПЦ Макарія, а також прийняв рішення припинити дію указу 1686 року про дозвіл на висвячення київського митрополита Московським патріархом, яке в Росії вважають передачею канонічної території України.

Рішення Синоду відкривають дорогу для надання Томосу про автокефалію після об’єднавчого собору УПЦ КП, УАПЦ та УПЦ МП.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.