bitvazaurozay

Парламент своїм рішенням відновив Ставропігію Вселенського Патріарха у Києві

Сьогодні Верховна Рада ухвалила історичне рішення! 237 голосів народних депутатів – «За»!
Парламент своїм рішенням відновив Ставропігію Вселенського Патріарха у Києві, ухваливши Проект Закону №9208 «Про особливості користування Андріївською церквою Національного заповідника «Софія Київська».
Минулого тижня, 11 жовтня у своєму рішенні Синод Вселенської Патріархії другим пунктом зазначив про відновлення Ставропігії Вселенського Патріарха у Києві.
Вселенська Патріархія у різний час, за підрахунками істориків мала до 20 різноманітних Ставропігій на своїй канонічній території на землях України-Руси. Найвідоміші серед них: Успенська Києво–Печерська Лавра, Успенське братство у Львові, Межигірській Преображенський монастир, Київське Богоявленське братство, Манявський монастир.
Новою Ставропігією, яка буде виконувати роль резиденції Всесвятійшого Патріарха Варфоломія і представництва Вселенської Константинопольської Церкви стане Андріївський храм на Андріївському узвозі у Києві.
Той хто каже, що ми сьогодні віддаємо Вселенській Патріархії нашу державну власність – лукавить і розганяє російські інформаційні «темники». Андріївська Церква залишається у власності держави – підкреслюю це. Але тепер ми відновлюємо історичну справедливість і повертаємо у Київ Ставропігію Церкви-Матері.
Щиро вітаю український народ з ще одним дуже важливим кроком до створення своєї Єдиної Помісної Православної Церкви.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.